Gönüllülük / Yardım / Yenilikler / Duyurular Ana Sayfa|Reklam|İletişim|Başlangıç|Bookmark|English   
Bu sayfayı arkadaşınıza tavsiye edin..!   

Gönüllüler - Mesleğinde ilerlemek isteyenler - insanlara yardım etmekten zevk duyanlar hemen katılın
 

  Sıkça Sorulan Sorular Bölümüne Dizinler altında çalışacak gönüllü-deneyimli editörler alınacaktır:

   Aranan Özellikler: Deneyim, Konuya hakim olması, Türkçeyi iyi kullanması, Yanıtlarını diğer bilgilerle ve görsel medya ile desteklemeli, son olarak internet hakkında bilgi sahibi olmalı.... Başvuru yapacak arkadaşların özgeçmişlerini şu adrese göndermeleri gerekmektedir: Destek Hattı gönderdiğiniz özgeçmişte bize deneyiminizin nereden geldiğini tam olarak açıklamak zorundasınız ve ayrıca sizinle nasıl iletişim kuracağımızı bize açıkça belirtmelisiniz.

 

 

  Yemek Tarifleri bölümüne gönüllü-deneyimli editörler alınacaktır:

   Aranan Özellikler: Deneyim, Yemek yapmaktan anlaması, kullanıcılar tarafından gönderilen tariflerin doğruluk derecelerini kontrol etmesi onları onaylaması, kullanıcılar tarafında gönderilen incelemeleri onaylaması ve incelemeler altında sorulan sorulara yanıt vermesi. Resimleri eksik olan yemek tariflerine resim bulması. Yemek tarifleri forum sayfalarını yönetmesi. Başvuru yapacak arkadaşların özgeçmişlerini şu adrese göndermeleri gerekmektedir: Destek Hattı gönderdiğiniz özgeçmişte bize deneyimiziniz nereden geldiğini tam olarak açıklamak zorundasınız ve ayrıca sizinle nasıl iletişim kuracağımızı bize açıkça belirtmelisiniz.

 


 

  Etkinlik Takvimi Bölümüne gönüllü-deneyimli editörler alınacaktır:

   Aranan Özellikler: Deneyim, etkinliklerden haberdar olmak, takvimi devamlı yenilemek, yıllık, aylık, günlük etkinlikleri eklemek ve onlar hakkında detayları girmek. Başvuru yapacak arkadaşların özgeçmişlerini şu adrese göndermeleri gerekmektedir: Destek Hattı gönderdiğiniz özgeçmişte bize deneyiminizin nereden geldiğini tam olarak açıklamak zorundasınız ve ayrıca sizinle nasıl iletişim kuracağımızı bize açıkça belirtmelisiniz.

 

 

   Turkish News Agency - Türk Haber Ajansı - Gönüllü haber muhabiri olmak istiyorsanız, alımlar başlamıştır.

   Aranan Özellikler: Deneyim, habercilik hakkında deneyim veya ilgi, seçtiğiniz konu bulunduğunuz yerle ilgili olmak zorundadır. Sizi tam olarak tanımak zorunda olduğumuzu unutmayınız. Başvuru için lütfen özgeçmişinizi bize gönderiniz Destek Hattı detaylı bilgi almak istiyorsanız bize buradan ulaşabilirsiniz. Destek Hattı

 

 

  Eğer burada yazmadığımız diğer bir bölüme yardımcı olmak istiyorsanız, lütfen bize özgeçmişinizi gönderiniz.

   Aranan Özellikler: Deneyim, deneyim, deneyim. İletişim için şu linki takip ediniz: Destek Hattı

 

 

  

 

Bu sayfayı arkadaşınıza tavsiye edin..!  
Bütün hakları saklıdır. izinsiz kopya edilemez ve kullanılamaz..! Yasal Uyarı (Disclaimer)
Copyright © 2000-2008 Stork Corporation-Turkish-Media.Com bir Stork Corporation Kuruluşudur...
Gazeteler