Zıplanacak içerik
  • Üye Ol

*** Siyahx Ve Sessizliğin_Kızının ''ŞATOSU'' ***

AsiMeLek

Önerilen İletiler

kadın nedir :unsure:

-Yaşlandıkça erkeğin yüz hatları derinleşir,kadınların ki ise buruşur.-GOETHE

-Kadınların saklayabildikleri tek sır,bilmedikleri sırdır.-SENECA

-Erkek yüreğinin özünde sadece sertlik vardır,oysa kadının yüreği özünde kötüdür.-FRIEDRICH NIETZSCHE

Bir kadın, bir koca buluncaya kadar geleceği konusunda endişelidir.Bir erkek ise ancak bir kadınla evlendikten sonra geleceği konusunda endişelenmeye başlar.-GEORGE BERNARD SHAW

:lol::D:)

:clover::clover::clover::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

• Cevaplar 269
  • Tarih
  • Son Cevap

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

Bu Başlıkta En Çok Gönderenler

kadın nedir

-Yaşlandıkça erkeğin yüz hatları derinleşir,kadınların ki ise buruşur.-GOETHE

-Kadınların saklayabildikleri tek sır,bilmedikleri sırdır.-SENECA

-Erkek yüreğinin özünde sadece sertlik vardır,oysa kadının yüreği özünde kötüdür.-FRIEDRICH NIETZSCHE

Bir kadın, bir koca buluncaya kadar geleceği konusunda endişelidir.Bir erkek ise ancak bir kadınla evlendikten sonra geleceği konusunda endişelenmeye başlar.-GEORGE BERNARD SHAW

halt etmişler <_<:P

feminist bir yaklaşım sergilemek istemem ama kesinlikle katılmıyorum bu sözlere -_-

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Neden erkelerin bir kısmı cennete gider?

_yüzde yüzü gitseydi orası cehennem olurdu_ :P

* * *

Tanrı neden önce erkeği yarattı?

_Her mükemmel şeyin önce taslağı yapılır_ :w00t:

* * *

Erkekler neden zeki kadınlardan hoşlanır?

_zıt kutuplar bir birini çeker_ <_<

* * *

Her şeyi olan bir erkeğe ne vermelisiniz?

_Bunları kullanmasını öğretecek bir kadın_ :w00t:

* * *

Kendini hediye gibi gören bir erkeğe ne yapılır?

_Arızalı çıktı diye değiştirilir_ :lol:

Büyük amcalarımıs ne demişler bilmiyorum ama bunlarda çok güsel :grin::lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Neden erkelerin bir kısmı cennete gider?

_yüzde yüzü gitseydi orası cehennem olurdu_ :P

* * *

Tanrı neden önce erkeği yarattı?

_Her mükemmel şeyin önce taslağı yapılır_ :w00t:

* * *

Erkekler neden zeki kadınlardan hoşlanır?

_zıt kutuplar bir birini çeker_ <_<

* * *

Her şeyi olan bir erkeğe ne vermelisiniz?

_Bunları kullanmasını öğretecek bir kadın_ :w00t:

* * *

Kendini hediye gibi gören bir erkeğe ne yapılır?

_Arızalı çıktı diye değiştirilir_ :lol:

Büyük amcalarımıs ne demişler bilmiyorum ama bunlarda çok güsel

kankim yine o yaklaşımdan sergilemek istemem ama güzeldi :D:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kankim katıl sen boşver gerisini :grin::lol:

Bay Clooney sakın unutmayın bayanların tek işi sizin yemeğinizi ve temizliğinizi yapmak değildir...Bugün birçok saygın yerde yönetici bayanlar erkeklerden daha iyi yapmaktadırlar işlerini..Ve daha düzenlidirler...

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkeklere dil uzatmayalım lutfen ablalarım saygılı olun ya evınıze gıdın kocanıza yemek yapın yada temızlık yapın kendınızı kasmayın lutfen hattınızı bılın :P:lol: :lol:

Yav Bay Koloni evlerinde yapılacak iş mi kaldı? :unsure: hepsini bana yaptırdılar :( ilk gün herşey çok güzeldi amma velakin sonradan neden orda beleşten ağırlandığımı anladım ama geç oldu oy oy oy dökülüyo her yanım :sweatingbullets::P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

erkeklere dil uzatmayalım lutfen ablalarım saygılı olun ya evınıze gıdın kocanıza yemek yapın yada temızlık yapın kendınızı kasmayın lutfen hattınızı bılın

erkeklere dil uzatmadık biz <_< sadece bi cevap hakkı doğmuştu o sebepten bişiler yazmak gerekti -_-

biz bayanlar kocamıza yemek de yaparız, evimizi de temizleriz, çamaşır da yıkarız, bulaşıkda yıkarız, ütüde yaparız, işe gider orda da çalışırız , hakkımızı da savunuruz -_-;):D

ayyyy saçmalama yaaa siyah amca bak şimdi millet yine başladınıs kadın-erkek didişmesine diycek <_<

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ha ha çok komik kompleksli erkekler <_<:D

Ablacım sen kendin ısrar ettin yapacam diye yuksa bis sana yan gel yat kuş tüyü yataklarda dedik -_- Demedik mi kankim :huh: Bak demişis işte -_-:lol:

Hadi ordan.. :angry: bütün malikanenin temizliği yetmiyormuş gibi sabaha kadar masaj yaptırdınız be :w00t: biri kalkıp öbürü oturdu :P sonra pedikür..manikür..cilt bakımı..ay daha fazla sayamıyciiim :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Kadın

-Standard ölçüleri varsa da kolay bulunmaz.

-Altın,gümüş,platin ve diğer kıymetli madenlerle yakın

akrabalığı vardır.

-Belli bir sebebe bağlı olmaksızın patlayabilir.

-Dünyada bilinen en büyük servet indirgeyicidir.

-Özellikle kapalı alanlarda bir arada tutulmaları

tehlikelidir. Çok sayıda bir arada olmaları merkezi sinir

sistemini etkiler.

yetermi :lol: :lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

buyrum bayan Miss beep ben size demiştim ama dinlemedinizki istediğiniz kadar konaklayabilirsiniz buyrun lütfen :)

İşte duyarlı bi insan :) saolun Bay Koloni :clover: sadece bir gün kalmak niyetindeyim..umarım malikanede başıma gelen felaketlerin yorgunluğunu burda üstümden atabilirim..kabus gibiydi,haklıymışsınız :unsure::sweatingbullets::D

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

İşte duyarlı bi insan :) saolun Bay Koloni :clover: sadece bir gün kalmak niyetindeyim..umarım malikanede başıma gelen felaketlerin yorgunluğunu burda üstümden atabilirim..kabus gibiydi,haklıymışsınız :unsure::sweatingbullets::D

hemen size bi masör gönderiyorum miss bee hanım

ayrıca saunamız ve 5 yıldızlı türk hamamız emrinizde

dinlenmeniz içinde göl manzaralı ultra lüx kral dairemizi hazırlattım miss bee hanım keyfinize bakın :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ha ha çok komik kompleksli erkekler <_<:D

Ablacım sen kendin ısrar ettin yapacam diye yuksa bis sana yan gel yat kuş tüyü yataklarda dedik -_- Demedik mi kankim :huh: Bak demişis işte -_-:lol:

Evet başta jest yapmaktı niyetim..ancaaaak masaj sonrasında yok sırtımı kaşı :w00t: ..yok beni yatağıma taşı faslı başlayınca pes ettim :P:lol:

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

dinlenmeniz içinde göl manzaralı ultra lüx kral dairemizi hazırlattım miss bee hanım keyfinize bakın :)

Ay ay ay ay...!!!Ne kadar ince..ne kadar zarifsiniz Bay Clooney..tam da size yakışır bir tavır içindesiniz :)

Gerçi malikanede de herşey böyle başlamıştı..ne diyelim sonu hayır olsun

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

bunlara ilaveten şatomuzun alış veriş mağazalarından ücretsiz yararlanmanız için talimat verdim miss bee hanım :)

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Ablacım sen kendin ısrar ettin yapacam diye yuksa bis sana yan gel yat kuş tüyü yataklarda dedik ,Demedik mi kankim , Bak demişis işte

demes olurmuyuz kankim -_- dedik tabe -_-

Bay Koloni önceki teklifiniz halen geçerliyse şurda bi gün konaklamak istiyorum beni Tanrı misafiri kabul edin artık..

öyle miiiii :unsure: peki git bakalım :(

Hadi ordan.. bütün malikanenin temizliği yetmiyormuş gibi sabaha kadar masaj yaptırdınız be , biri kalkıp öbürü oturdu , sonra pedikür..manikür..cilt bakımı..ay daha fazla sayamıyciiim

ne masajı be abla <_< masaj falan yapamam dedin ya sen , bisde ısrar etmedik -_- birde manikür, pedikür diyosun :(

bisim malikanemisdeki dostluk ve arkadaşlık da var mı bu şatoda misbee abla -_-:(

Yoruma sekme
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
Bu başlık cevaplara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Bu siteyi kullanmaya başladığınız anda kuralları kabul ediyorsunuz Kullanım Koşulu.